Іграшка Щасливий м'ячик зі світловими та звуковими ефектами додасть малюкові позитивних емоцій, мотивує повзати, бігати та виконувати багато інших рухів руками та ногами.
Іграшка має 2 режими: динамічний і статичний. У динамічному режимі м'ячик обертається на 360 градусів за допомогою мотора. Водночас в одному віконці переміщаються блискучі кольорові кульки, у другому віконці оживає яскравий підводний світ, у третьому є чарівний сад. Регулювання гучності дає змогу вибрати комфортний режим відтворення музики та звукових ефектів.
Працює від 3 батарей AA (не в комплекті).
Підходить для дітей від 6 місяців.
Іграшка має 2 режими: динамічний і статичний. У динамічному режимі м'ячик обертається на 360 градусів за допомогою мотора. Водночас в одному віконці переміщаються блискучі кольорові кульки, у другому віконці оживає яскравий підводний світ, у третьому є чарівний сад. Регулювання гучності дає змогу вибрати комфортний режим відтворення музики та звукових ефектів.
Працює від 3 батарей AA (не в комплекті).
Підходить для дітей від 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 938 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Будь ласка, допитливість | Да |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167193882 |
| Мова пісень/слів | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 760 855 ₴






