Іграшка Швидка допомога для дитини віком від 3 років. Обладнання та інструменти реанімаційного автомобіля дають змогу створити реалістичну сценку та захоплять малюка в рольову гру, що розвиває уяву.
Під час запуску машинки лунає звук двигуна, що заводиться, і вмикається сирена. Під час руху фари та сирена на даху блимають. Під час зіткнення з перешкодами машинка змінює напрямок руху. Під час натискання на кнопки роздаються різні звукові ефекти. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
Під час запуску машинки лунає звук двигуна, що заводиться, і вмикається сирена. Під час руху фари та сирена на даху блимають. Під час зіткнення з перешкодами машинка змінює напрямок руху. Під час натискання на кнопки роздаються різні звукові ефекти. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 836 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.7 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167183661 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова пісень/слів | без слів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 584 659 ₴




