Багатофункціональна іграшка з електродреллю та іншими інструментами. Світитися, грає музика. Машинка змінює напрямок під час зіткнення з перешкодою.
Це ідеальна іграшка для розвитку координації очей і рук, вчить основ логіки та розв'язання проблем. Ваша дитина буде веселитися годинами!
Весела та барвиста електронна вантажівка з інструментами.
Комплектація: 1 іграшкова вантажівка, 1 дриль (з 2 насадками), 3 ручні інструменти, 7 шестигранних і хрещатих гвинтів і цвяхів, 1 фігурка водія вантажівки та 4 знімні колеса.
У вантажівки світяться передні фари, є гудок, музичні мелодії (з кнопкою вмикання і вимкнення).
Електричний дриль зі змінними насадками працює як справжня.
Батарейки: для вантажівки 3 х 1,5 В AA (не входить до комплекту); для дриля 2 х 1,5 В AAA (в комплекті).
Тренування дрібної моторики за допомогою іграшок, що вимагають хватку, повороту та базової логіки, виховує в дітей терпіння та концентрацію, а також розвиває фізичні здібності.
Це ідеальна іграшка для розвитку координації очей і рук, вчить основ логіки та розв'язання проблем. Ваша дитина буде веселитися годинами!
Весела та барвиста електронна вантажівка з інструментами.
Комплектація: 1 іграшкова вантажівка, 1 дриль (з 2 насадками), 3 ручні інструменти, 7 шестигранних і хрещатих гвинтів і цвяхів, 1 фігурка водія вантажівки та 4 знімні колеса.
У вантажівки світяться передні фари, є гудок, музичні мелодії (з кнопкою вмикання і вимкнення).
Електричний дриль зі змінними насадками працює як справжня.
Батарейки: для вантажівки 3 х 1,5 В AA (не входить до комплекту); для дриля 2 х 1,5 В AAA (в комплекті).
Тренування дрібної моторики за допомогою іграшок, що вимагають хватку, повороту та базової логіки, виховує в дітей терпіння та концентрацію, а також розвиває фізичні здібності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6109 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3+2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA+AAA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167178919 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 857 306 ₴







