Фруктова машинка — це розвивальна іграшка-сортер зі звуковими ефектами. Машинка з отворами для шести блоків різних форм, усередині яких пластикові фрукти. Багажник відкривається, щоб дістати блоки. Іграшка рухається самостійно, об'їжджаючи всі перешкоди. Малюк може навчитися розрізняти форму та колір, поліпшити моторику та координацію рухів. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 516 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Немає |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | жовтий, різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167151660 |
| Мова пісень/слів | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 683 806 ₴






