Така колекція машинок сподобається будь-якому хлопчику. Самоскид, бетонозмішувач, екскаватор, асфальтоукладка, навантажувач, бульдозер легко поміщаються в кишеню та супроводжують малюка на прогулянках і в подорожах. Розміри машинок: 8×4×5,5; 6,5×4×6; 6,5×4×5,4; 7,5×4×5,5; 6×4×10; 8,5×4×5,5 см. Розміри упаковок: блістер: 8,3×4,5×9,8; дисплей: 26,3×18,7×7 см.
Мініавтомобілі з міцного пластику легко поміщаються в кишеню. Кожна машинка має рухомі деталі. Батарейки не потрібні.
Мініавтомобілі з міцного пластику легко поміщаються в кишеню. Кожна машинка має рухомі деталі. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3116B |
| Вага | 0.9 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 12 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167130559 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 371 884 ₴

