Завдяки двом режимам, гра та навчання, цей веселий молоток не дасть занудьгувати малюкові. В ігровому режимі під час кожного удару молоток видає багато кумедних звуків, а в навчальному режимі знайомить із цифрами та рахунком англійською мовою.
2 режими: навчання та гра. Звукові та світлові ефекти. Працює від 2 батарей AAA (не в комплекті).
2 режими: навчання та гра. Звукові та світлові ефекти. Працює від 2 батарей AAA (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3115 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Паковання | відкрита коробка, блістер |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167176779 |
| Мова пісень/слів | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 477 418 ₴



