
Деталі для конструктора-лабіринту Hape Quadrilla 2 ел. (E6030B)
693 ₴
- Готово до відправки
- Код: E6030B
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збільшити ігрові можливості конструкторів-лабіринтів серії Quadrilla тепер легко. Варто додати в них нові деталі з додаткового набору Hape Quadrilla (E6030B).
До набору входять 2 пастки для кульок.
Набір із 2 деталей для конструктора-лабіринта Hape Quadrilla (E6030В) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
До набору входять 2 пастки для кульок.
Набір сумісний ТІЛЬКИ з іншими наборами серії Quadrilla.
Набір із 2 деталей для конструктора-лабіринта Hape Quadrilla (E6030В) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E6030B |
| Вага | 0.08 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Quadrilla |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 15 мм |
| Штрихкод | 6943478007437 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴

