Батарейки більше не потрібні! Механічний ліхтарик Hape Nature Fun ідеально підходить для юного дослідника довкілля. Потягніть за зелене кільце кілька разів, щоб зарядити ліхтарик. Він особливо знадобиться під час кемпінгу.
Виготовлений із бамбука та пластику на рослинній основі.
Розмір ліхтарика — 4 х 4 х 14 см.
Комплект містить: ліхтарик із ремінцем, чохол.
Механічний ліхтарик Hape Nature Fun з чохлом (E5579) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5579 |
| Вага | 0.17 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 14,9 мм |
| Довжина: | 5,6 мм |
| Код УКТВЕД | 8513100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | дерево, текстиль, пластик |
| Підкатегорія | Набори натураліста |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Nature Fun |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14,9 мм |
| Штрихкод | 6943478027138 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴



