
Контурний конструктор Hape Flexistix Незвичайні фігури 133 деталі бамбуковий (E5565)
2 158 ₴
- В наявності
- Код: E5565
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор контурний із бамбука Hape Flexistix Незвичайні фігури для дітей від 4 років.
Створюйте різноманітні форми та структури з цим кумедним набором. Конструктор можна використовувати для проєктування 10 окремих споруд. Використовуйте свою уяву та навички для створення нових форм.
У комплекті 105 паличок, 28 з'єднувачів, інструкція. Виготовлений з екологічно чистого бамбука, силікону та покритий фарбами на водній основі.
Конструктор контурний із бамбука Hape Flexistix Незвичайні фігури (E5565) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5565 |
| Вага | 0.65 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20,5 мм |
| Довжина: | 6,8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 133 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | бамбук, силікон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Серія | Flexistix |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 6943478021198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴








