Конструктор контурний із бамбука Hape Flexistix Підіймальний кран створений для дітей від 4 років.
Побудуйте кран із робочим підіймачем за допомогою цього корисного набору Flexistix! Або використовуйте бамбукові палиці та гнучкі з'єднувачі, щоб створювати свої власні інженерні конструкції.
У комплекті 67 паличок, 26 силіконових з'єднувачів, гак, мотузка завдовжки 1 метр, інструкція.
Конструктор контурний із бамбука Hape Flexistix Підіймальний кран складається з 94 елементів (E5562). Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5562 |
| Вага | 0.68 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20,5 мм |
| Довжина: | 6,8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 94 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | бамбук, силікон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Серія | Flexistix |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 6943478021204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴




