Музична залізниця Hape Райдужна головоломка складається з 30 елементів і сподобається діткам від 18 місяців.
Як багато чого можна навчитися, граючи з цією залізницею. Упорядкувати фігури, вивчаючи форми та кольори, тренувати дрібну моторику з пальчиковим лабіринтом, будувати тунель з оптичними лінзами та, звичайно ж, подорожувати на потягах із веселими тваринами, зустрічаючи по дорозі музичні сюрпризи. Це прекрасний подарунок на день народження або Новий рік.
Розмір іграшки — 54 х 46 х 11 см.
Музична залізниця Hape Райдужна головоломка (E3826) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки не потрібні.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3826 |
| Вага | 2.12 |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 36 мм |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 30 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 6943478021730 |
- Ціна: 4 036 ₴






