Музична залізниця Hape Веселі мавпочки не залишить байдужими дітей від 18 місяців. Цей залізничний комплекс дарує радість на кожному кроці! Переїжджаючи через переїзд-ксилофон звучать приємні звуки. Вагони поїзда зображають тварин, які кріпляться один до одного магнітами. Проїжджаючи джунглі, з'являються мавпи, привітаючи поїзд. Залізниця виготовлена з натуральних матеріалів. Розмір гри — 54 х 46 х 11 см.
Музична залізниця Hape Веселі мавпочки (E3825) складається з 19 елементів. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки не потрібні.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3825 |
| Вага | 1.17 |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 8 мм |
| Штрихкод | 6943478021747 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 561 ₴





