Паровозик для залізниці Hape створений для дітей від 18 місяців.
Різнобарвний паровоз Hape може перевозити важкі вантажі вгору або на великі відстані. Яскравий поїзд сумісний з іншими комплектами поїздів і постачається з магнітною муфтою, розташованою ззаду.
Двигун поїзда обладнаний кнопкою керування, яку можна знайти у верхній частині іграшки. Паровозик може їхати вперед і зупинятися. А також підійматися на пагорби та пандуси — ці функції працюють від батареї.
Різнобарвний паротяг Hape ідеально підходить для розвитку координації рухів. Катання локомотива також зміцнює зорово-моторну координацію та спритність пальців.
Міцна конструкція й безпечні матеріали роблять цю іграшку довговічною й коханою. Розміри: 10 х 4 х 5 см. Потрібні 2 батарейки ААА (не входять до комплекту).
Різнобарвний паровоз Hape може перевозити важкі вантажі вгору або на великі відстані. Яскравий поїзд сумісний з іншими комплектами поїздів і постачається з магнітною муфтою, розташованою ззаду.
Двигун поїзда обладнаний кнопкою керування, яку можна знайти у верхній частині іграшки. Паровозик може їхати вперед і зупинятися. А також підійматися на пагорби та пандуси — ці функції працюють від батареї.
Різнобарвний паротяг Hape ідеально підходить для розвитку координації рухів. Катання локомотива також зміцнює зорово-моторну координацію та спритність пальців.
Міцна конструкція й безпечні матеріали роблять цю іграшку довговічною й коханою. Розміри: 10 х 4 х 5 см. Потрібні 2 батарейки ААА (не входять до комплекту).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3820 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.17 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 мм |
| Довжина: | 10 мм |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 6943478021785 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴





