Залізниця Hape в контейнері 80 ел. підходить для дітей від 3 років.
У цьому меганабору є аеропорт, пожежна частина, торговий центр і будівельний майданчик. Локомотив із підсвіткою працює від батарей, може їздити вперед і назад.
Чудово підходить для розвитку уяви під час рольових ігор. Побудова колій та гра з поїздами розвивають дрібну моторику та творче мислення. Можливість вибирати, як грати, дає розвитку творчих здібностей дітей і навичок розв'язання завдань.
Контейнер для зберігання можна використовувати під час складання шляхів, щоб не тільки подовжити та підняти залізницю, але й створити цікавішу творчу гру. Будівництво залізниць чудово підходить для командної роботи.
Залізниця Hape в контейнері з численними аксесуарами пропонує дітям захопливі способи розвитку уяви за допомогою рольової гри. Сконструйте шляхи, як показано на коробці, або створіть своє місто. А коли закінчите, використовуйте контейнер, щоб зібрати всі деталі разом.
Міцна конструкція й безпечні матеріали роблять цю іграшку довговічною й коханою. Ігровий набір підходить для дітей від 3 років.
Розміри зібраної дороги: 132 х 59 х 37 см. Розміри контейнера: 44 х 31 х 29 см. Потрібні 2 батарейки ААА для гри (немає в комплекті).
У цьому меганабору є аеропорт, пожежна частина, торговий центр і будівельний майданчик. Локомотив із підсвіткою працює від батарей, може їздити вперед і назад.
Чудово підходить для розвитку уяви під час рольових ігор. Побудова колій та гра з поїздами розвивають дрібну моторику та творче мислення. Можливість вибирати, як грати, дає розвитку творчих здібностей дітей і навичок розв'язання завдань.
Контейнер для зберігання можна використовувати під час складання шляхів, щоб не тільки подовжити та підняти залізницю, але й створити цікавішу творчу гру. Будівництво залізниць чудово підходить для командної роботи.
Залізниця Hape в контейнері з численними аксесуарами пропонує дітям захопливі способи розвитку уяви за допомогою рольової гри. Сконструйте шляхи, як показано на коробці, або створіть своє місто. А коли закінчите, використовуйте контейнер, щоб зібрати всі деталі разом.
Міцна конструкція й безпечні матеріали роблять цю іграшку довговічною й коханою. Ігровий набір підходить для дітей від 3 років.
Розміри зібраної дороги: 132 х 59 х 37 см. Розміри контейнера: 44 х 31 х 29 см. Потрібні 2 батарейки ААА для гри (немає в комплекті).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3773 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 29 мм |
| Довжина: | 31 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 80 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | пластик, картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Паковання | контейнер, обичайка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 44 мм |
| Штрихкод | 6943478035645 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 003 ₴







