Це літак, вертоліт чи поїзд? Незвичайний дизайн поїзда Hape з пропелерним двигуном приверне увагу і хлопчиків, і дівчаток. Спереду іграшки розміщений пропелер, який крутиться під час руху. Працює від двох батарейок AAA, обертається під час вибору передньої або задньої передачі. Передачі перемикаються кнопками на кабіні іграшки.
Особливості та як грати:
- Виберіть передню або задню передачу за допомогою червоного та сірого перемикачів, розташованих на кабіні
- Під час руху вперед гвинт обертається, і чути ревіння
- У зворотному напрямку пропелер обертається, і поїзд видає застережливий звук
- Задній магніт для зчеплення з вагонами може розташовуватися горизонтально та вертикально
- Для гри потрібні 2 батареї AAA (не входять до комплекту).
Потяг Hape з пропелером (E3750) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3750 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.18 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Штрихкод | 6943478018228 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴



