Набір для залізниці Hape Рельси створений для доповнення залізниці Hape. Він також сумісний з усіма відомими брендами залізничних доріг.
Ігровий набір містить один звичайний перехрестя, два Т-подібні перехрестя, чотири бічні перехрестя та різні шляхи. На двох бічних розв'язках є перемикач, який за потреби дає змогу поїзду виїжджати на роз'їзд.
Побудуйте залізницю своєї мрії за допомогою цього набору шляхів, включно з Т-подібними та звичайними перехрестями, стрільцевими перекладами. Скористайтеся жовтим перемикачем на довгих ділянках шляху, щоб відкрити або закрити роз'їзд.
Набір для залізниці Hape Рельси розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор. Міцна конструкція робить цю іграшку довговічною. Ігровий набір підходить для дітей від 3 років.
Ігровий набір містить один звичайний перехрестя, два Т-подібні перехрестя, чотири бічні перехрестя та різні шляхи. На двох бічних розв'язках є перемикач, який за потреби дає змогу поїзду виїжджати на роз'їзд.
Побудуйте залізницю своєї мрії за допомогою цього набору шляхів, включно з Т-подібними та звичайними перехрестями, стрільцевими перекладами. Скористайтеся жовтим перемикачем на довгих ділянках шляху, щоб відкрити або закрити роз'їзд.
Набір для залізниці Hape Рельси розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор. Міцна конструкція робить цю іграшку довговічною. Ігровий набір підходить для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3733 |
| Вага | 0.83 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 24 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 6943478021808 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴


