Сигнальний дзвінок для залізниці Hape також сумісний з усіма відомими брендами залізничних доріг.
Поспішайте перейти колії — поїзд йде! Цей сигнал можна встановити на рейках, щоб дзвіночок телефонував у разі наближення поїзда до повороту. Коли паровоз їде, він чіпляє важіль від дзвінка. Батарейки не потрібні.
Сигнальний дзвінок для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Іграшка підходить для дітей від 3 років. Розміри: 13 x 9 x 13 см.
Поспішайте перейти колії — поїзд йде! Цей сигнал можна встановити на рейках, щоб дзвіночок телефонував у разі наближення поїзда до повороту. Коли паровоз їде, він чіпляє важіль від дзвінка. Батарейки не потрібні.
Сигнальний дзвінок для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Іграшка підходить для дітей від 3 років. Розміри: 13 x 9 x 13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3706 |
| Вага | 0.25 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 9 мм |
| Штрихкод | 6943478014947 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴

