Ігровий набір Hape Залізниця створена для доповнення залізниці Hape. Він також сумісний з усіма відомими брендами залізничних доріг.
У комплекті є прихована станція, автомат із продажу квитків, розклад поїздів і круглий годинник. Є функція записування повідомлення та підсвічування.
Можна придумати та записати повідомлення про прибуття поїзда на станцію, а потім вмикати його разом із підсвіткою. В автоматі персонажі гри купуватимуть квитки та звірятимуть час із розкладом поїздів.
Ігровий набір Hape Залізнична станція розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Усі деталі набору виготовлені якісно з безпечних дерев і пластику. Потрібні 2 батарейки АА (немає в комплекті) для роботи звукових і світлових ефектів. Набір призначений для дітей від 3 років.
У комплекті є прихована станція, автомат із продажу квитків, розклад поїздів і круглий годинник. Є функція записування повідомлення та підсвічування.
Можна придумати та записати повідомлення про прибуття поїзда на станцію, а потім вмикати його разом із підсвіткою. В автоматі персонажі гри купуватимуть квитки та звірятимуть час із розкладом поїздів.
Ігровий набір Hape Залізнична станція розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Усі деталі набору виготовлені якісно з безпечних дерев і пластику. Потрібні 2 батарейки АА (немає в комплекті) для роботи звукових і світлових ефектів. Набір призначений для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3702 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.73 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Просторове мислення | 1 |
| Світлові ефекти | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478014909 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴





