Вирушайте в дивовижну пригоду в кемпінгу з пікніками, серфінгом і польотами на дельтаплані. Фургон для пригод від Hape — не проста дерев'яна машинка, а цілий комплекс розваг для фігурок хлопчика та дівчинки. У комплекті з іграшкою є: навігаційні картки, все для серфінгу, все для пікніка на 2-х, намет для відпочинку, 2 фігурки туристів. Батарейки не потрібні. Розмір іграшкового транспортного засобу: 31 х 17 х 14,5 см.
Особливості дерев'яного фургона:
- На даху фургона є намет, який можна зняти, щоб укласти ляльок спати
- Дах фургона можна відкрити й перевернути, щоб перетворити її на спуск для серферів
- У фургоні є місце для зберігання дощок для серфінгу та дельтаплану
- Ляльку можна покататися на дельтаплані
- Навігація карт вставляються в спеціальний слот на торпеді авто.
Машинка дерев'яна Hape Фургон для пригод (E3407) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Стане прекрасним подарунком хлопчикам і дівчаткам віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3407 |
| Вага | 1.3 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 37 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 23 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, текстиль, пластик |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 6943478029736 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 2 270 ₴









