Більшість дівчаток мріє про власний ляльковий будиночок. Здійсніть мрію малятка та подаруйте розкішний дерев'яний будиночок із меблями Hape. Це чудовий особняк вирізняється високою деталізацією і підходить для дітей від 3 років.
У будинку є спальня, дитяча кімната, вітальня, ванна кімната, два балкони, столова, кухня, передпокій, гараж і сад із басейном.
Також у комплекті є меблі та сім'я з 4 милих лялечок.
Особливе захоплення в дитини викличе дверний дзвінок і світлодіодна лампа на магніті, яку можна розмістити в будь-якій кімнаті.
Граючи з ляльковим будиночком, дитина розвиває просторове мислення, уяву, приміряє різні ролі, вигадує захопливі сценарії та набуває соціальні навички.
Особливик Hape допоможе зрозуміти, які кімнати є в оселі, і чому в них різні меблі. Дитина розбереться у призначення предметів умов.
Ляльковий будиночок із меблями виготовлений із міцних матеріалів із використанням нетоксичної фарби на водній основі.
Іграшка відзначена нагородами PAL, 2017 (США).
У будинку є спальня, дитяча кімната, вітальня, ванна кімната, два балкони, столова, кухня, передпокій, гараж і сад із басейном.
Також у комплекті є меблі та сім'я з 4 милих лялечок.
Особливе захоплення в дитини викличе дверний дзвінок і світлодіодна лампа на магніті, яку можна розмістити в будь-якій кімнаті.
Граючи з ляльковим будиночком, дитина розвиває просторове мислення, уяву, приміряє різні ролі, вигадує захопливі сценарії та набуває соціальні навички.
Особливик Hape допоможе зрозуміти, які кімнати є в оселі, і чому в них різні меблі. Дитина розбереться у призначення предметів умов.
Ляльковий будиночок із меблями виготовлений із міцних матеріалів із використанням нетоксичної фарби на водній основі.
Іграшка відзначена нагородами PAL, 2017 (США).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3405 |
| Вага | 11 |
| Вага (кг) | 10 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 29 |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478018402 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 761 ₴





