Іграшкові продукти Hape Пікнік сподобаються дітям від 18 місяців. Знайдіть ідеальне місце та дістаньте кошик для пікніка!
Набір містить один тканинний кошик, одну серветку, три пляшки напоїв, дві полуниці та два шматочки хліба, один лист салату, один скибочок помідора й один шматочок сиру, щоб зібрати бутерброд.
Іграшкові продукти для пікніка зроблені з м'якої губки — вони цікаві та зручні для маленьких ручок. Набір ідеально підходить для рольових ігор. Після пікніка складіть усе назад у кошик — розвиваємо любов до ладу з малих років.
Всі іграшки з набору можна прати в машинці на делікатному режимі, зклавши в мішок для прання.
Цей ігровий набір чудово підходить для тактильних досліджень, розвитку дрібної моторики та зорово-моторної координації. Поєднуйте інші набори їжі, щоб влаштувати справжнє свято.
Набір містить один тканинний кошик, одну серветку, три пляшки напоїв, дві полуниці та два шматочки хліба, один лист салату, один скибочок помідора й один шматочок сиру, щоб зібрати бутерброд.
Іграшкові продукти для пікніка зроблені з м'якої губки — вони цікаві та зручні для маленьких ручок. Набір ідеально підходить для рольових ігор. Після пікніка складіть усе назад у кошик — розвиваємо любов до ладу з малих років.
Всі іграшки з набору можна прати в машинці на делікатному режимі, зклавши в мішок для прання.
Цей ігровий набір чудово підходить для тактильних досліджень, розвитку дрібної моторики та зорово-моторної координації. Поєднуйте інші набори їжі, щоб влаштувати справжнє свято.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3179 |
| Вага | 0.18 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Матеріал | Текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | обичайка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 6943478032712 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴




