Іграшкові продукти Hape Піца з дерева створені для дітей від 2 років. Цей ігровий набір допоможе дітям познайомитися з процесом приготування улюбленої піци. Він містить різнобарвні начинки для юних кухарів, щоб вони могли приготувати італійську страву.
Гра з реалістичним набором високої якості розвиває допитливість, уяву та соціальні навички. Об'єднайте цей набір з іншими на тему їжі, щоб влаштувати веселе свято.
Іграшкові продукти Hape Піца з дерева чудово підходить для того, щоб познайомити дітей із кулінарією. Діти можуть насолоджуватися сортуванням різних начинок за формою або кольором. Подавайте піцу та розвивайте моторику рук за допомогою круглого ножа для піци та лопатки.
Набір містить чотири скибочки тіста, різну начинку, підставку, коробку, яка може бути ще й духовкою, що дає змогу грати в шеф-кухаря та кур'єра.
Реалістичний ігровий набір займе дитину на годинник творчою рольовою грою.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами. Це ідеальний подарунок для дітей від 3 років.
Гра з реалістичним набором високої якості розвиває допитливість, уяву та соціальні навички. Об'єднайте цей набір з іншими на тему їжі, щоб влаштувати веселе свято.
Іграшкові продукти Hape Піца з дерева чудово підходить для того, щоб познайомити дітей із кулінарією. Діти можуть насолоджуватися сортуванням різних начинок за формою або кольором. Подавайте піцу та розвивайте моторику рук за допомогою круглого ножа для піци та лопатки.
Набір містить чотири скибочки тіста, різну начинку, підставку, коробку, яка може бути ще й духовкою, що дає змогу грати в шеф-кухаря та кур'єра.
Реалістичний ігровий набір займе дитину на годинник творчою рольовою грою.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами. Це ідеальний подарунок для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3173 |
| Вага | 0.4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 6943478030831 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴






