Іграшкові продукти Hape Овочі — це набір із 8 предметів для маленьких кулінарів від 3 років.
Немає нічого кориснішого за свіжі овочі! Обріжте стебла, а потім використовуйте іграшковий ніж, щоб нарізати зелений перець, червоні помідори та багато іншого. Приготуйте корисний салат або рататуй.
Частини овочів мають клейку основу та можуть з'єднатися й роз'єднатися. Овочі яскраві та гладкі, немов справжні. Матеріал і фарба безпечні для дітей.
Здорове харчування починається з дитинства. Використовуйте рольову гру, щоб навчити дітей їсти овочі. Набір також сприяє розвитку дрібної моторики та зорово-моторної координації. Уяву дітей також буде залучено в грі.
Іграшкові продукти Hape Овочі потішать юних кулінарів і чудово доповнять інші набори іграшкової їжі, техніки та дитячу кухню.
Немає нічого кориснішого за свіжі овочі! Обріжте стебла, а потім використовуйте іграшковий ніж, щоб нарізати зелений перець, червоні помідори та багато іншого. Приготуйте корисний салат або рататуй.
Частини овочів мають клейку основу та можуть з'єднатися й роз'єднатися. Овочі яскраві та гладкі, немов справжні. Матеріал і фарба безпечні для дітей.
Здорове харчування починається з дитинства. Використовуйте рольову гру, щоб навчити дітей їсти овочі. Набір також сприяє розвитку дрібної моторики та зорово-моторної координації. Уяву дітей також буде залучено в грі.
Іграшкові продукти Hape Овочі потішать юних кулінарів і чудово доповнять інші набори іграшкової їжі, техніки та дитячу кухню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3161 |
| Вага | 0.53 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6943478025370 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴




