Набір музичних інструментів Hape 3 в 1 (E0615) — ідеальний подарунок для маленького музиканта віком від 1 року.
У комплект входить: бубон, маракас і тріскачка.
Користуватися інструментами Хейп просто: досить потрясти їх або постукати. Ними зручно відбивати ритм. Кожен інструмент ідеально підходить для маленьких дитячих рук.
Помірна гучність музичних інструментів Hape приємна для чутливого дитячого слуху.
Ігровий набір Hape заохочує дитину до творчості, розвиває музичні здібності та слух. Маленький музикант зможе підігрівати улюбленими пісеньками або створювати свою унікальну мелодію.
Музичні інструменти в наборі Hape 3 в 1 виготовлені з натурального дерева, ретельно відшліфовані та покриті стійкими фарбами на водній основі. Всі матеріали абсолютно безпечні для дітей!
Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки не потрібні.
У комплект входить: бубон, маракас і тріскачка.
Користуватися інструментами Хейп просто: досить потрясти їх або постукати. Ними зручно відбивати ритм. Кожен інструмент ідеально підходить для маленьких дитячих рук.
Помірна гучність музичних інструментів Hape приємна для чутливого дитячого слуху.
Ігровий набір Hape заохочує дитину до творчості, розвиває музичні здібності та слух. Маленький музикант зможе підігрівати улюбленими пісеньками або створювати свою унікальну мелодію.
Музичні інструменти в наборі Hape 3 в 1 виготовлені з натурального дерева, ретельно відшліфовані та покриті стійкими фарбами на водній основі. Всі матеріали абсолютно безпечні для дітей!
Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0615 |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Музичні здібності | 1 |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478025493 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴






