Дитячий бубон Hape дерев'яний призначений для дітей від 12 місяців.
Цей бубон додає ритму й енергії будь-якому музичному виготовленню. Користуватися ним дуже легко — досить постукати по його поверхні або потрясти, як брязкальце. Звук металевих деталей схожий на дощ. Помірний рівень звуку приємний для чутливого дитячого слуху. Якість та дизайн іграшки потішать малюка та батьків.
Діаметр бубна — 16,5 см.
Дитячий бубон Hape дерев'яний (E0607) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Довжина | 18.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0607 |
| Вага | 0.2 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Довжина: | 18,2 мм |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Музичні здібності | 1 |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478025233 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴







