Сортер дерев'яний Hape Геометричні форми рекомендується дітям від 12 місяців.
Цей барвистий бокс для сортування познайомить дітей із формами, квітами та садовими комахами. Функціональність іграшки потішить малюка. Сторони боксу являють собою сортер, де кожна з отворів зображує садову комаху: равлика, метелика, павука та сонечко. Верхня частина квадрата має поглиблення під фігурки.
Висота квадратного бокса — 13 см.
Сортер дерев'яний Hape Геометричні форми (E0507) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0507 |
| Вага | 0.34 |
| Вага (кг) | 0,34 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Сортери |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478024960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴




