Дитячий барабан Hape дерев'яний підійде для дітей від 6 місяців. Яскраві кольори іграшки потішать малюка. Поки дитина сидить, вона може барабанити його поверхню й насолоджуватися звуками та світловими ефектами. Заохочуйте дитину повзати, катаючи дитячий барабан, щоб чути музику та бачити, як блимають її барвисті вогні.
Іграшка допомагає вивчати музичні звуки та ритм, розвивати навички координації рук і очей.
Габарити іграшки: 15 х 15 х 13 см.
Потрібні три батарейки AA (до комплекту не входять).
Дитячий барабан Hape дерев'яний (E0333) відповідає міжнародним стандартам безпеки EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0333 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.69 |
| Вага (кг) | 0,61 |
| уважність | 1 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Музичні здібності | 1 |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6943478017726 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 947 ₴







