
Конструктор Gigo Робототехніка для малюків 279 деталей (7442)
6 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7442
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дидактичний матеріал для моделювання алгоритмів. З цим набором діти можуть вивчити базові концепції програм кодування, виконавши завдання, представлені у формі цікавих історій.
Цей комплект допоможе дитині зрозуміти основи та логіку кодування, не вимагає додаткових технологій, як-от планшети або смартфони.
Цей продукт містить: 30 карт з історіями, 120 карток кодування, 1 базовий блок і набір блоків для створення різних моделей.
Базовий блок містить картки кодування, які керують роботами: FWD, BWD, поворот L/R, пауза та обертання.
Є звукові та світлові ефекти. Зустрічайте Семмі — це милий робот у формі сендвіча з арахісовою олією і желе, він навчить дітей основ кодування. Для програмування цього робота не потрібен планшет, смартфон або комп'ютер: програми створюються за допомогою визначення послідовності кодових карт. Коли робот керує кодовими картками, оптичний датчик на нижній його частині зчитує картки з кодами одну за одною та завантажує програму. Помістіть робота на полі з карт, і він почне рух. Ви можете запрограмувати робота на переміщення в різні боки, увімкнути світлодіодну підсвітку, відтворити звуки та відповісти на функціональні запити. Для роботи потрібні 3 батарейки АА (не входять до комплекту).
Цей комплект допоможе дитині зрозуміти основи та логіку кодування, не вимагає додаткових технологій, як-от планшети або смартфони.
Цей продукт містить: 30 карт з історіями, 120 карток кодування, 1 базовий блок і набір блоків для створення різних моделей.
Базовий блок містить картки кодування, які керують роботами: FWD, BWD, поворот L/R, пауза та обертання.
Є звукові та світлові ефекти. Зустрічайте Семмі — це милий робот у формі сендвіча з арахісовою олією і желе, він навчить дітей основ кодування. Для програмування цього робота не потрібен планшет, смартфон або комп'ютер: програми створюються за допомогою визначення послідовності кодових карт. Коли робот керує кодовими картками, оптичний датчик на нижній його частині зчитує картки з кодами одну за одною та завантажує програму. Помістіть робота на полі з карт, і він почне рух. Ви можете запрограмувати робота на переміщення в різні боки, увімкнути світлодіодну підсвітку, відтворити звуки та відповісти на функціональні запити. Для роботи потрібні 3 батарейки АА (не входять до комплекту).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7442 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 2.7 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 9 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 279 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 30 |
| Кількість занять | 30 |
| Логічне мислення | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички програмування | 1 |
| Підкатегорія | Набори для програмування |
| Світлові ефекти | Да |
| Серія | Робототехніка |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Програмування |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Тип конструктора | Динамічний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 4716503074429 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 643 ₴






