З унікальних кубиків і призм можна створювати об'ємні фігури. Кожен кубик має розмір 2 х 2 см, один виступ-штифт і п'ять отворів для з'єднань. Кількість комбінацій з'єднань кубиків між собою та з іншими елементами величезна — це буквально мільйони варіантів. Використовуючи 71 деталь, діти можуть зібрати 20 моделей динозаврів. Кожен набір кубиків Gigo забезпечений інструкцією зі збирання. Ви можете разом із дитиною почати зі збирання моделей, описаних в інструкції. Коли дитина познайомиться з кубиками Gigo ближче, ви будете вражені його неймовірною творчою силою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7420 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 5 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 60 |
| Кількість предметів у наборі | 71 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | З'єднай кубики |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 4716503074207 |
| Мова друкованої інструкції | схематична інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 697 254 ₴


