Мозаїка використовується спільно з обвчальною панеллю 1177-1 і набором робочих карт 1192-2. Мозаїка сприяє розвитку дрібної моторики, колірного сприйняття, посидючості, уяви та фантазії. Набір містить: по 14 елементів різних форм: квадрати, трикутники, сектори, круги в чотирьох кольорах: зелений, жовтий, синій, червоний.
Продукція має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1192-1 |
| Вага | 2.27 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 23 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 224 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 4716503492018 |
| Мова друкованої інструкції | схематична інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 316 198 ₴


