Набір для знайомства з поняттям об'єму містить 6 різних геометричних фігур: прямокутник, куб, циліндр, сферу, піраміду та конус. Відкрите дно фігур для додавання води або піску. Кожна модель упакована в поліетиленовий пакет, а потім у пластиковий контейнер.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Продукція відповідає концепції Нової української школи та має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1044 |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | не передбачена |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Розмір деталей, см | 10х5, 10х10, d10 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Серія | Набори для навчання |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Відповідає вимогам МОН України | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Тайвань |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Прозорий |
| Штрихкод | 4716503310442 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 696 859 ₴

