Візьми свій Squigz Toobz і розвесели компанію друзів! Можливості з цим гнучким конструктором безмежні. З'єднуйте, гніть, крутіть, кріпіть до всіх поверхонь і створюйте неймовірні фігури та конструкції! Спробуйте роз'єднати присоски — як вам цей звук, що бавиться?
Контурний конструктор складається з гнучких трубок Toobz і присосків Squigz. Всі елементи надійно з'єднуються між собою й надійно кріпляться на гладкі поверхні. У наборі 12 гнучких трубочок (10 см і 1,3 см) і 6 присосків. Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для дітей від 3 років. Дорослі теж із задоволенням братимуть участь у цьому творчому антистрес-заняття.
Особливості конструктора Squigz Toobz:
- В наборе: 12 Toobz, 6 Squigz (Pip, Gobnob, Skootch, Yoink, Wonkity, Zorbit)
- Виготовлений зі 100% харчового силікону
- Не містить БФА та латексу
- Не залишає слідів на поверхнях
- Повністю сумісний з усіма іншими наборами Squigz
Безпека та сертифікація: конструктор із присосками Squigz Toobz відповідає стандарту та нормам США для іграшок CPSIA ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FA194-1 |
| Вага | 0.34 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 10 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 18 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 10 мм |
| Штрихкод | 811802023254 |
- Ціна: 1 241 ₴






