
Іграшка-антистрес Fat Brain Toys dimpl digits Кольорові пелюстки (F275EN)
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: F275EN
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits створена для дітей віком від 2 років. Неможливо відірвати пальці від цих м'яких силіконових пелюсток-кнопок! Вони відкривають нові можливості для раннього навчання.
На одній стороні пелюсток є рельєфні цифри від 1 до 10 з їхніми назвами англійською мовою. Переверніть іграшку, і ви знайдете опуклі точки, за кількістю відповідні назвам чисел іспанською мовою. Точки можна порахувати на дотик. Барвиста іграшка Dimpl Digits — це унікальний тактильний досвід малюків із вивченням чисел, кольорів та іноземних слів.
Особливості
Розвивальна іграшка із силіконових кнопок із витичними цифрами.
Розвиває гнучкість пальців, дотик, допомагає запам'ятати числа та їхні назви англійською й іспанською мовами.
Силіконові кнопки приємно натискати.
На одному боці є цифри від 1 до 10 з відповідними назвами англійською мовою.
З іншого боку, слова написані по-іспанськи, є точки, які потрібно відчути пальцями та порахувати.
Рамка з якісного АБС-пластику, кнопки зі 100% силікону.
Міцна та довговічна конструкція.
На одній стороні пелюсток є рельєфні цифри від 1 до 10 з їхніми назвами англійською мовою. Переверніть іграшку, і ви знайдете опуклі точки, за кількістю відповідні назвам чисел іспанською мовою. Точки можна порахувати на дотик. Барвиста іграшка Dimpl Digits — це унікальний тактильний досвід малюків із вивченням чисел, кольорів та іноземних слів.
Особливості
Розвивальна іграшка із силіконових кнопок із витичними цифрами.
Розвиває гнучкість пальців, дотик, допомагає запам'ятати числа та їхні назви англійською й іспанською мовами.
Силіконові кнопки приємно натискати.
На одному боці є цифри від 1 до 10 з відповідними назвами англійською мовою.
З іншого боку, слова написані по-іспанськи, є точки, які потрібно відчути пальцями та порахувати.
Рамка з якісного АБС-пластику, кнопки зі 100% силікону.
Міцна та довговічна конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F275EN |
| Вага | 0.48 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, силікон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 811802026118 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






