Набір прорізувачів Гнучкі кільця Fat Brain Toys pipSquigz Ringlets створений для дітей від 12 місяців. Приєднуйте їх до чого завгодно, і дозвольте малюкові досліджувати світ.
Шість кольорових кілець мають рельєфні візерунки та по дві присоски на кінцях. Прикріплюйте їх разом або окремо до коляски, автокрісла, крісла-гойдалки, стільчика для годування. З колечок можна зробити гірлянду. Кільця-прорізувачі можна гризти та заспокоювати ясна. Цікава гра та тактильний розвиток малюкові гарантовані.
Особливості
Набір із 6 силіконових кілець із опуклими малюнками та присосками.
Розвивають моторику рук, сенсорне сприйняття.
Роз'єднайте кільця, щоб почути звук «хлоп».
М'яка поверхня гризунців ідеально підходить для прорізування зубів.
У комплекті 6 прорізувачів у формі кілець.
Кожне кільце діаметром 8 см.
Виготовлені зі 100% силікону без використання бісфенолу А.
Якісна конструкція для довговічності та безпечної гри.
Шість кольорових кілець мають рельєфні візерунки та по дві присоски на кінцях. Прикріплюйте їх разом або окремо до коляски, автокрісла, крісла-гойдалки, стільчика для годування. З колечок можна зробити гірлянду. Кільця-прорізувачі можна гризти та заспокоювати ясна. Цікава гра та тактильний розвиток малюкові гарантовані.
Особливості
Набір із 6 силіконових кілець із опуклими малюнками та присосками.
Розвивають моторику рук, сенсорне сприйняття.
Роз'єднайте кільця, щоб почути звук «хлоп».
М'яка поверхня гризунців ідеально підходить для прорізування зубів.
У комплекті 6 прорізувачів у формі кілець.
Кожне кільце діаметром 8 см.
Виготовлені зі 100% силікону без використання бісфенолу А.
Якісна конструкція для довговічності та безпечної гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F250ML |
| Вага | 0.34 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 5 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | Силікон |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Паковання | Блістер |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 811802025289 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016 ₴








