
Ігровий набір Fat Brain Toys Fruit Friends Веселі фрукти (F227ML)
1 518 ₴
- Готово до відправки
- Код: F227ML
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний ігровий набір Веселі фрукти Fat Brain Toys Fruit Friends створений для дітей від 12 місяців.
Кожен із цих дружніх фруктів пропонує унікальний сенсорний досвід для маленьких дослідників. Апельсин розділяється на чотири кружечки, які з'єднуються разом магнітами. Шматочок кавуна з рельєфними силіконовими кісточками настромлюється на хитну основу з кілочком. Струсіть грушу та почуєте звук, що схожий на куранти.
Особливості
Ігровий набір розроблений у співпраці з ерготерапевтами зі США.
Набір із 3 розвивальних іграшок, кожна з яких дає сенсорний досвід.
Розвиває моторику рук, сенсорне сприйняття (наяву, слух), розуміння причиново-наслідкового зв'язку.
Набір містить: апельсин (4 кружечки), кавун (3 частини), 1 суцільну грушу.
Апельсин у діаметрі 8 см.
Розміри кавуна: 11 х 12 х 3 см.
Розміри груші: 14 х 9 х 9 см.
Якісні матеріали та конструкція гарантують довговічність і безпеку іграшок.
Кожен із цих дружніх фруктів пропонує унікальний сенсорний досвід для маленьких дослідників. Апельсин розділяється на чотири кружечки, які з'єднуються разом магнітами. Шматочок кавуна з рельєфними силіконовими кісточками настромлюється на хитну основу з кілочком. Струсіть грушу та почуєте звук, що схожий на куранти.
Особливості
Ігровий набір розроблений у співпраці з ерготерапевтами зі США.
Набір із 3 розвивальних іграшок, кожна з яких дає сенсорний досвід.
Розвиває моторику рук, сенсорне сприйняття (наяву, слух), розуміння причиново-наслідкового зв'язку.
Набір містить: апельсин (4 кружечки), кавун (3 частини), 1 суцільну грушу.
Апельсин у діаметрі 8 см.
Розміри кавуна: 11 х 12 х 3 см.
Розміри груші: 14 х 9 х 9 см.
Якісні матеріали та конструкція гарантують довговічність і безпеку іграшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F227ML |
| Вага | 0.59 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 811802024688 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴




