Оптичний прилад Edu-Toys Мій перший бінокль 3x має діаметр об'єктива 35 мм із 3-кратним збільшенням. З таким дитячим біноклем можна спостерігати за птахами та тваринами на деревах, хмарами в небі.
Бінокль створений для юних орнітологів і дослідників природи від 3 років. Ручний оптичний прилад чудово доповнить пізнавальну прогулянку із сім'єю та друзями. Розвивальна іграшка підходить для позакласних занять на свіжому повітрі. Бінокль рекомендований для занять за методиками Реджіо та STEM. Можна використовувати на практичних заняттях природоведення та зоології.
Ігри та походи з дитячим біноклем сприяють розвитку спостережливості, допитливості, мислення, уважності, розширюють кругозір, зміцнюють емоційний добробут.
Іграшковий бінокль серії My First яскравий і реалістичний. Він спеціально розроблений для юних натуралістів, щоб закріпити теоретичні знання з природоведення та біології на практиці, зацікавити подальшим вивченням наук. Така навчальна гра сприяє розвитку безлічі корисних навичок у дітей.
Мій перший бінокль Edu-Toys має міцний корпус. Виконаний із безпечних і якісних матеріалів. Обладнаний зручним шнурком на шию.
Бінокль створений для юних орнітологів і дослідників природи від 3 років. Ручний оптичний прилад чудово доповнить пізнавальну прогулянку із сім'єю та друзями. Розвивальна іграшка підходить для позакласних занять на свіжому повітрі. Бінокль рекомендований для занять за методиками Реджіо та STEM. Можна використовувати на практичних заняттях природоведення та зоології.
Ігри та походи з дитячим біноклем сприяють розвитку спостережливості, допитливості, мислення, уважності, розширюють кругозір, зміцнюють емоційний добробут.
Іграшковий бінокль серії My First яскравий і реалістичний. Він спеціально розроблений для юних натуралістів, щоб закріпити теоретичні знання з природоведення та біології на практиці, зацікавити подальшим вивченням наук. Така навчальна гра сприяє розвитку безлічі корисних навичок у дітей.
Мій перший бінокль Edu-Toys має міцний корпус. Виконаний із безпечних і якісних матеріалів. Обладнаний зручним шнурком на шию.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 13.3 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JS006 |
| Вага | 0.18 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо, STEM |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Оптичні прилади |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | My First |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893338540067 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴


