
Набір для досліджень Edu-Toys Мої перші лабораторні ваги (JS002)
1 261 ₴
- Готово до відправки
- Код: JS002
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для досліджень Edu-Toys Мої перші ваги підходить для облаштування дитячої лабораторії. Комплект познайомить малюків від 3 років із іграшковим обладнанням для експериментів: вагами, хімстаканами, пробірками, піпеткою.
Набір для дослідів моя перша лабораторія — чудовий комплект розвивальних іграшок для тренування допитливості, спостережливість, логічного мислення, математичних навичок, зорово-моторної координації. Граючи з навчальним набором, діти розуміють основи наукової роботи, які знадобляться для успіху в подальшому житті та вибору професії. Набір для досліджень створений для навчання та гри вдома, у школі, у дитячому садку, центрах розвитку, за методикою STEM.
За допомогою брошури із завданнями дитина навчиться відміряти та зважувати рідини. Перше знайомство з лабораторним обладнанням через гру мотивує до подальшого вивчення наук хімії та біології.
Сучасні батьки неодмінно хочуть, щоб їхня дитина постійно розвивалася, ріс розумною та успішною. Для цього потрібна не тільки підтримка і наполегливість, а й необхідне обладнання. Набір для досліджень Мої перші ваги серії My First реалістичний, безпечний і яскравий. Він створений спеціально для дітей, яким потрібні якісні інструменти для дослідів. З такими навчальними іграшками дитини не треба змушувати займатися. Він із радістю пограє в вченого та дізнається багато нового.
У комплекті:
- весы,
- лабораторні склянки,
- лійка для рідин,
- пипетка,
- пробірки,
- підставка для пробірок.
Набір для дослідів моя перша лабораторія — чудовий комплект розвивальних іграшок для тренування допитливості, спостережливість, логічного мислення, математичних навичок, зорово-моторної координації. Граючи з навчальним набором, діти розуміють основи наукової роботи, які знадобляться для успіху в подальшому житті та вибору професії. Набір для досліджень створений для навчання та гри вдома, у школі, у дитячому садку, центрах розвитку, за методикою STEM.
За допомогою брошури із завданнями дитина навчиться відміряти та зважувати рідини. Перше знайомство з лабораторним обладнанням через гру мотивує до подальшого вивчення наук хімії та біології.
Сучасні батьки неодмінно хочуть, щоб їхня дитина постійно розвивалася, ріс розумною та успішною. Для цього потрібна не тільки підтримка і наполегливість, а й необхідне обладнання. Набір для досліджень Мої перші ваги серії My First реалістичний, безпечний і яскравий. Він створений спеціально для дітей, яким потрібні якісні інструменти для дослідів. З такими навчальними іграшками дитини не треба змушувати займатися. Він із радістю пограє в вченого та дізнається багато нового.
У комплекті:
- весы,
- лабораторні склянки,
- лійка для рідин,
- пипетка,
- пробірки,
- підставка для пробірок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JS002 |
| Вага | 0.76 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11,7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 33 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо, STEM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | My First |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26,6 мм |
| Штрихкод | 4893338540029 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261 ₴

