Набір для досліджень Edu-Toys Модель Сонячної системи дає можливість наочно представити її пристрій із центральною зіркою Сонце та віддаленими планетами, зокрема Землі. Набір для вивчення астрономії сподобається дітям від 8 років.
Навчальний набір серії Space Science розвиває навички конструювання, просторове мислення, інтелект, допитливість, уяву. Підходить для занять удома або в школі, у центрах розвитку та творчості.
Планети необхідно розфарбувати пензликами та фарбами з набору. Далі зібрати макет за інструкцією. Батарейки не потрібні. Всі планети відрізняються за розмірами та розміщені на різній відстані від Сонця, їх можна обертати руками.
У комплекті:
- набір деталей для збирання моделі,
- набір фарб,
— пензлик.
Навчальний набір серії Space Science розвиває навички конструювання, просторове мислення, інтелект, допитливість, уяву. Підходить для занять удома або в школі, у центрах розвитку та творчості.
Планети необхідно розфарбувати пензликами та фарбами з набору. Далі зібрати макет за інструкцією. Батарейки не потрібні. Всі планети відрізняються за розмірами та розміщені на різній відстані від Сонця, їх можна обертати руками.
У комплекті:
- набір деталей для збирання моделі,
- набір фарб,
— пензлик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GE046 |
| Вага | 0.33 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 20,5 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Space Science |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Астрономія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 4893338160463 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴



