Набір для досліджень Edu-Toys Сонячна система з авто обертанням і підсвіткою складається з макетів Сонця та 8 планет: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Модель наочно представляє пристрій Сонячної системи з центральною зіркою та віддаленими планетами, зокрема нашої. Підходить для дітей від 8 років для занять з астрономії вдома та в школі.
Набір для досліджень сприяє розвитку допитливості, спостережливості, просторового мислення, інтелекту, уяви, мотивує до вивчення наук. Набір для вивчення астрономії серії Space Science — гарний диктичний матеріал для вчителя, дає змогу показати учням моделі планет у русі та розповісти про них.
Всі планети відрізняються за розмірами та розміщені на різній відстані від Сонця. Натиснувши на кнопку, можна побачити, як вони обертаються навколо підсвіченого Сонця. Для роботи пристрою потрібні 4 батареї АА (не в комплекті).
Набір для досліджень сприяє розвитку допитливості, спостережливості, просторового мислення, інтелекту, уяви, мотивує до вивчення наук. Набір для вивчення астрономії серії Space Science — гарний диктичний матеріал для вчителя, дає змогу показати учням моделі планет у русі та розповісти про них.
Всі планети відрізняються за розмірами та розміщені на різній відстані від Сонця. Натиснувши на кнопку, можна побачити, як вони обертаються навколо підсвіченого Сонця. Для роботи пристрою потрібні 4 батареї АА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GE045 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 31 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 19 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 4 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Space Science |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Астрономія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Паковання | Пакет |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 49 мм |
| Штрихкод | 4893338160456 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴



