Набір натураліста Edu-Toys Контейнер-переноска для жуків із широкою кришкою на клямці сподобається юним ентомологам від 6 років. Діти можуть взяти контейнер на прогулянку та помістити туди знайдених комах.
Така розвивальна іграшка тренує допитливість, спостережливість, уважність, мислення, зміцнює емоційний добробут. Діти ближче знайомляться з живим світом природи, вивчають його різноманітність. Контейнер для комах підходить для занять просто неба за методикою Реджіо, позакласних занять природоведення.
Вентильований контейнер із прозорими стінками дає змогу відловити комах у природному середовищі проживання, принести додому або в клас. А після вивчення та спостережень віднести назад.
Для батьків і вихователів це прекрасне доповнення пізнавальних занять із дітьми на природі. Маленькі дослідники будуть шукати комах і равликів, визначати їх назви, вивчати будову.
Контейнер для жуків серії Nature Science обладнаний зручною широкою ручкою, вентилюється, стінки прозорі. Широка кришка на клямці дає змогу легко ловити та відпускати комах. Конструкція пластикового контейнера надійна, він зроблений відповідно до стандартів дитячих іграшок.
Така розвивальна іграшка тренує допитливість, спостережливість, уважність, мислення, зміцнює емоційний добробут. Діти ближче знайомляться з живим світом природи, вивчають його різноманітність. Контейнер для комах підходить для занять просто неба за методикою Реджіо, позакласних занять природоведення.
Вентильований контейнер із прозорими стінками дає змогу відловити комах у природному середовищі проживання, принести додому або в клас. А після вивчення та спостережень віднести назад.
Для батьків і вихователів це прекрасне доповнення пізнавальних занять із дітьми на природі. Маленькі дослідники будуть шукати комах і равликів, визначати їх назви, вивчати будову.
Контейнер для жуків серії Nature Science обладнаний зручною широкою ручкою, вентилюється, стінки прозорі. Широка кришка на клямці дає змогу легко ловити та відпускати комах. Конструкція пластикового контейнера надійна, він зроблений відповідно до стандартів дитячих іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BL136 |
| Вага | 0.32 |
| уважність | 1 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 11,5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 9 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія | Набори натураліста |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Nature Science |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Паковання | обичайка |
| Колір | зелений, прозорий |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 4893338121365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 127 527 ₴




