Плюшева іграшка Mocchi Mocchi Мегакирбі 32 х 32 см створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Mocchi Mocchi мають унікальну м'яку текстуру.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів стануть ідеальним подарунком для шанувальників гри різного віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Кірбі офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів стануть ідеальним подарунком для шанувальників гри різного віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Кірбі офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12982 |
| Вага | 0.92 |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | червоний, рожевий |
| Штрихкод | 053941129828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴

