Представляємо м'яку іграшку Mocchi Mocchi Майстер Чіф з Halo 38 см — ідеальне доповнення до колекції будь-якого геймера. Офіційно ліцензована іграшка дуже м'яка на дотик і зручна. Така якість не залишить байдужим!
Цю плюшеву іграшку приємно обіймати — вона стане чудовим подарунком для будь-якого геймера. Розмір 38 см ідеально підходить для того, щоб із іграшкою можна було затишно розташуватися під час гри або прикрасити нею інтер'єр.
Цю плюшеву іграшку приємно обіймати — вона стане чудовим подарунком для будь-якого геймера. Розмір 38 см ідеально підходить для того, щоб із іграшкою можна було затишно розташуватися під час гри або прикрасити нею інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12895 |
| Вага | 0.66 |
| Вага (кг) | 0,57 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | зелений, коричневий |
| Штрихкод | 53941128951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴


