Вам належить захоплива подорож у світ доісторичних ящерів! Проведіть розширення, як справжній палеонтолог, і знайдіть скелет велоцираптора. Його назва латині перекладається як «швидкий мисливець».
Для проведення розкопок треба добре підготуватися. Надягніть немазкий одяг і постеліть робоче місце газетами або клейонкою. Використовуйте спеціальний інструмент для розкопок із набору для досліджень від 4М, а залишки пилу з дрібних деталей прибирайте пензликом. Зберіть скелет велоцираптора згідно з інструкцією та скріплення суглоби м'яким воском. Готова модель 21 см заввишки.
Подивіться на потужні кігті в нього на лапах. Вони давали йому перевагу серед інших хижаків.
Для гарного оформлення моделі в наборі від 4M є спеціальна підставка із зображенням вулкана, що вивергається. На такому фоні скелет велоцираптора матиме особливо ефектний вигляд.
Зберіть усю колекцію динозаврів із серії KidzLabs у свій домашній музей палеонтології. Вам належить зустріч із рогатим трицератопсом, стегозавром із гострими шипами, брахіозавром із довгою й потужною шиєю і з самим «королем» хижаків — тиранозавром Рексом. На звороті підставки-фона ви знайдете безліч цікавих фактів про динозаврів.
Набір від 4М допоможе розвинути дітям дрібну моторику, інтелект, фантазію та уяву.
До набору
Гіпсовий блок зі скелетом динозавра — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Для проведення розкопок треба добре підготуватися. Надягніть немазкий одяг і постеліть робоче місце газетами або клейонкою. Використовуйте спеціальний інструмент для розкопок із набору для досліджень від 4М, а залишки пилу з дрібних деталей прибирайте пензликом. Зберіть скелет велоцираптора згідно з інструкцією та скріплення суглоби м'яким воском. Готова модель 21 см заввишки.
Подивіться на потужні кігті в нього на лапах. Вони давали йому перевагу серед інших хижаків.
Для гарного оформлення моделі в наборі від 4M є спеціальна підставка із зображенням вулкана, що вивергається. На такому фоні скелет велоцираптора матиме особливо ефектний вигляд.
Зберіть усю колекцію динозаврів із серії KidzLabs у свій домашній музей палеонтології. Вам належить зустріч із рогатим трицератопсом, стегозавром із гострими шипами, брахіозавром із довгою й потужною шиєю і з самим «королем» хижаків — тиранозавром Рексом. На звороті підставки-фона ви знайдете безліч цікавих фактів про динозаврів.
Набір від 4М допоможе розвинути дітям дрібну моторику, інтелект, фантазію та уяву.
До набору
Гіпсовий блок зі скелетом динозавра — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-13234 |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156132345 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




