Стати режисером власного фільму про динозаврів! Оправляйтеся на пошуки артефакту — скелета грізного трицератопса. З набором для досліджень від 4M вам належить безліч пригод. Спочатку проведіть розкопок, як справжній палеонтолог. Затем разгадайте код ДНК динозавра. А наприкінці — зустрінетеся зі справжнім трицератопсом, зробивши фото та відео на пам'ять.
Приготуйтеся до розкопок: палеонтологія — наука запорошена. Накрийте робочий стіл клейонкою та надіньте старий одяг. Будьте терплячі: процес розкопок займе кілька годин. Акуратно очистьте> знайдені частини пензликом. Зберіть скелет по схемі, використовуючи м'який віск. На Вас чекає дивовижний сюрприз: скелет світиться в темряві! Розмістіть його на підставці з набору для досліджень і насолоджуйтеся загадковим світінням.
У гіпсовому брикеті вас також чекає капсула з наклейками ДНК трицератопса. Розмістіть наклейки на ігровому килимку згідно з інструкцією. Тепер вам належить особисте знайомство з динозавром! Встановіть безплатний застосунок доповненої реальності DinoCodes у Google Play або App Store. Разом із друзями ви зможете створити цікаві ролики про трицератопса та поділитися ними в соціальних мережах.
Зберіть усіх динозаврів з ефектом доповненої реальності із серії AR Wonder. Ви познайомитеся з тиранозавром Рексом і стегозавром із гострими шипами. Розгадуйте їхню ДНК і знімайте відео відразу з трьома доісторичними ячєрами!
Цей набір для досліджень був три рази нагороджений 2016 року в Італії та Китаї. Його зазначили як розвивальний подарунок, нагородили за якісне оформлення та гарний дизайн. Комплект від 4М тренує дрібну моторику, інтелект, уяву, дає базові знання в палеонтології, знайомить із доповненою реальністю.
У наборі:
Гіпсовий блок зі скелетом динозавра та капсулою з наклейками ДНК — 1 шт.
Набір інструментів для розкопок — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Ігровий килимок (42х42 см) — 2 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Приготуйтеся до розкопок: палеонтологія — наука запорошена. Накрийте робочий стіл клейонкою та надіньте старий одяг. Будьте терплячі: процес розкопок займе кілька годин. Акуратно очистьте> знайдені частини пензликом. Зберіть скелет по схемі, використовуючи м'який віск. На Вас чекає дивовижний сюрприз: скелет світиться в темряві! Розмістіть його на підставці з набору для досліджень і насолоджуйтеся загадковим світінням.
У гіпсовому брикеті вас також чекає капсула з наклейками ДНК трицератопса. Розмістіть наклейки на ігровому килимку згідно з інструкцією. Тепер вам належить особисте знайомство з динозавром! Встановіть безплатний застосунок доповненої реальності DinoCodes у Google Play або App Store. Разом із друзями ви зможете створити цікаві ролики про трицератопса та поділитися ними в соціальних мережах.
Зберіть усіх динозаврів з ефектом доповненої реальності із серії AR Wonder. Ви познайомитеся з тиранозавром Рексом і стегозавром із гострими шипами. Розгадуйте їхню ДНК і знімайте відео відразу з трьома доісторичними ячєрами!
Цей набір для досліджень був три рази нагороджений 2016 року в Італії та Китаї. Його зазначили як розвивальний подарунок, нагородили за якісне оформлення та гарний дизайн. Комплект від 4М тренує дрібну моторику, інтелект, уяву, дає базові знання в палеонтології, знайомить із доповненою реальністю.
У наборі:
Гіпсовий блок зі скелетом динозавра та капсулою з наклейками ДНК — 1 шт.
Набір інструментів для розкопок — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Ігровий килимок (42х42 см) — 2 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-07003 |
| Вага | 1.09 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | AR Wonder |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156070036 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴





