
Електронний конструктор 4M Logiblocs Шпигунні ґаджети 7 модулів 30 проєктів (00-06805)
1 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-06805
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний конструктор 4M Шпіонські ґаджети познайомить дітей з електронікою й інформатикою в творчій і захопливій ігровій формі. Проектуйте та створюйте круті шпигунські ґаджети, використовуючи Logiblocs.
Усередині комплекту 7 з'єднувальних між собою блоків, включно з блоком живлення, кнопкою, датчиком світла, схему, логічним вентиль «НЕ», зумер електронний, записувальний пристрій і докладний буклет з інструкціями.
Що можна зробити з цього? Понад 30 проєктів і застосунків, як-от хрящ монеток, коробочка з повідомленнями, дверний дзвінок, пристрій сповіщення про вторгнення й багато інших. З цим набором для досліджень можна дізнатися багато нового зі світу фізики. Дайте волю своїй уяві — проявіть таланти в галузі електроніки!
Усі блоки конструктора працюють у поєднанні один з одним. Об'єднайте цей комплект з іншими із серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експериментів.
Конструктор 4M Шпигунні ґаджети чудово підходить для занять у навчальних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEAM. Електронні конструктори із серії Logiblocs допомагають зрозуміти зону автоматики та електронних систем навколо нас. Від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів — все в сучасному світі високих технологій керується так само, як у Logiblocs.
Кожен пластиковий модуль з електронікою всередині має свою окрему функцію, і всі вони можуть працювати разом. З'єднуючи модулі в різних комбінаціях, діти з цікавістю створюватимуть корисні системи керування й ґаджети. Наприклад, можна обладнати двері сигналізацією або автоматично записувати та відтворювати повідомлення.
Діти краще розуміють електроніку з цими наборами та, пройшовши покрокові інструкції, бачать результати у формі готових пристроїв, що працюють. Logiblocs — це захопливі електронні конструктори, які допомагають зрозуміти світ IT у веселій і легкій формі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06805 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.25 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 27 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 30 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Унісекс |
| Серія | Logiblocs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 4893156068057 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴






