
Електронний конструктор 4M Logiblocs Прилади сповіщення 7 модулів 30 проєктів (00-06804)
1 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-06804
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний конструктор 4M Прилади сповіщення із серії Logiblocs ґрунтується на датчиках світла та торкання, з якими можна грати в пошуки скарбів і створювати різні типи сигналізації.
Усередині комплекту 7 з'єднувальних між собою блоків, включно з блоком живлення, кнопкою, датчиком світла, схему, логічним вентиль «НЕ», червоним світлодіодом, електронним зумером і докладним буклетом з інструкціями.
Що можна зробити з цього? Понад 30 проєктів і застосунків, як-от охоронна сигналізація, детектор дощу, апарат Морзе й багато інших. З цим електронним конструктором можна дізнатися багато нового зі світу фізики.
Кожен пластиковий модуль з електронікою всередині має свою окрему функцію, і всі вони можуть працювати разом. З'єднуючи модулі в різних комбінаціях, діти з цікавістю створюватимуть корисні системи керування й ґаджети. Наприклад, можна обладнати кімнату дверною сигналізацією або автоматично записувати та відтворювати повідомлення.
Усі блоки набору працюють у поєднанні один з одним. Об'єднайте цей комплект з іншими із серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експериментів.
Конструктор 4M Прилади сповіщення чудово підходить для занять у навчальних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEAM. Набори із серії Logiblocs допомагають зрозуміти зону автоматики та електронних систем навколо нас. Від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів — все в сучасному світі високих технологій керується так само, як у конструкторі Logiblocs.
Діти краще розуміють електроніку з цими наборами та, пройшовши покрокові інструкції, бачать результати у формі готових пристроїв, що працюють. Logiblocs — це захопливі електронні конструктори, які допомагають зрозуміти світ IT у веселій і легкій формі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06804 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.26 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 27 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 30 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Унісекс |
| Серія | Logiblocs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 4893156068040 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴

