Набір для навчання 4M Програмування серії Code-A-Maze стане першим уроком для дитини в цій сфері. Дізнайтеся, як весело та просто програмувати насправді!
З цим набором ви легко зробите перші кроки у фантастичний світ програмування та робототехніки, використовуючи спеціально розроблені карти кодів і маршрутів для створення програми, яка рухає роботом.
Оживити робота та відправити його в подорож — просто якраз-два-три! Раз: викладаєте шлях із карт маршрутів у потрібній послідовності. Два: скануємо відповідні карти кодів за порядком. Три: спостерігають, як робот робить усі задані нами кроки. Аплодуємо собі та роботу: щойно ви написали та відробили свою першу комп'ютерну програму!
2019 року цей розвивальний набір отримав срібну нагороду на Smart Design у Гонконгу та був відзначений вибором жюрі. Також набір для розвитку виграв у номінації «Розумна дитина» на Tilliwig Toy&Media.
Такий набір підходить дітям від 3 років для занять удома, у дошкільних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEM (практичний підхід в освіті для доступного освоєння наук).
Комплект може зацікавити дитину вивченням технологій і наук, познайомить із робототехнікою та програмуванням. Допоможе розвинути інтелект, просторове та логічне мислення, вміння формулувати та виконувати завдання, дасть розуміння, що таке програма та алгоритм, як влаштовані комп'ютери.
У наборі для навчання Програмування є все необхідне для захопливої та корисної гри: головна панель, 4 кольорові мапи-доріжки, 2 порожні мапи-доріжки, 30 карт маршрутів, 30 карт кодів, 2 фігурки роботів, 6 дорожніх знаків (тунелі, конуси, прапорці), 1 підставка для карток, 1 мішечок для деталей, кольорова інструкція на 16 сторінок.
З цим набором ви легко зробите перші кроки у фантастичний світ програмування та робототехніки, використовуючи спеціально розроблені карти кодів і маршрутів для створення програми, яка рухає роботом.
Оживити робота та відправити його в подорож — просто якраз-два-три! Раз: викладаєте шлях із карт маршрутів у потрібній послідовності. Два: скануємо відповідні карти кодів за порядком. Три: спостерігають, як робот робить усі задані нами кроки. Аплодуємо собі та роботу: щойно ви написали та відробили свою першу комп'ютерну програму!
2019 року цей розвивальний набір отримав срібну нагороду на Smart Design у Гонконгу та був відзначений вибором жюрі. Також набір для розвитку виграв у номінації «Розумна дитина» на Tilliwig Toy&Media.
Такий набір підходить дітям від 3 років для занять удома, у дошкільних закладах, центрах розвитку, зокрема за методикою STEM (практичний підхід в освіті для доступного освоєння наук).
Комплект може зацікавити дитину вивченням технологій і наук, познайомить із робототехнікою та програмуванням. Допоможе розвинути інтелект, просторове та логічне мислення, вміння формулувати та виконувати завдання, дасть розуміння, що таке програма та алгоритм, як влаштовані комп'ютери.
У наборі для навчання Програмування є все необхідне для захопливої та корисної гри: головна панель, 4 кольорові мапи-доріжки, 2 порожні мапи-доріжки, 30 карт маршрутів, 30 карт кодів, 2 фігурки роботів, 6 дорожніх знаків (тунелі, конуси, прапорці), 1 підставка для карток, 1 мішечок для деталей, кольорова інструкція на 16 сторінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06801 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.23 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | картон, метал, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Навички програмування | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для програмування |
| Серія | Code-A-Maze |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Програмування |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156068019 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴








