Скарбничка 4M Великий ведмедик сподобається дітям від 3 років. У неї можна складати монетки та купюри. Великий ведмедик надійно збереже кишенькові гроші дітей і потішить милим зовнішнім виглядом. Висота скарбниці 30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06307 |
| Вага | 0.38 |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156063076 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 096 243 ₴


