Набір Зроби помпову ракету Базз Лайтер Disney 4M дає змогу легко зібрати просту модель ракетної установки для запуску мікроракетів на відстань до 6 м. Комплект підійде дітям 5-7 років для знайомства з наукою й технікою в ігровій формі. Особливо сподобається шанувальникам мультфільму Історія іграшок. У комплекті тематичні наклейки з Базз Лайтером.
Дотримуйтесь простих кроків в інструкції на звороті паковання, щоб зібрати та надати модель. Коли все готово, із силою натисніть на помпу. Спостерігайте, як ракета злітає в повітря. Пам'ятайте про техніку безпеки та веселіться від душі!
Принцип роботи цієї іграшкової установки має наукове пояснення. Коли ви із силою натискаєте на помпу, повітря всередині неї різко стискається й спрямовується в трубку, зробивши там тиск повітря вищим. Високий тиск повітря в трубці тисне на внутрішню частину ракети та виштовхує її вперед.
Під час складання розвивальної іграшки діти отримують нові знання про деякі принципи фізики та спостерігають їх у дії. Набір для збирання пристроїв своїми руками серії Disney розвиває допитливість, мислення, уяву, спостережливість. Простий комплект знайомить дітей з наукою в розважальній та наочній формі, викликає цікавість дітей до вивчення наук, може закласти основу вибору професії.
У комплекті
Три ракети, помпове встановлення з 3 частин, підставка для помпи, трубка, тримач трубки, тематичні наклейки. Батарейки не потрібні.
Дотримуйтесь простих кроків в інструкції на звороті паковання, щоб зібрати та надати модель. Коли все готово, із силою натисніть на помпу. Спостерігайте, як ракета злітає в повітря. Пам'ятайте про техніку безпеки та веселіться від душі!
Принцип роботи цієї іграшкової установки має наукове пояснення. Коли ви із силою натискаєте на помпу, повітря всередині неї різко стискається й спрямовується в трубку, зробивши там тиск повітря вищим. Високий тиск повітря в трубці тисне на внутрішню частину ракети та виштовхує її вперед.
Під час складання розвивальної іграшки діти отримують нові знання про деякі принципи фізики та спостерігають їх у дії. Набір для збирання пристроїв своїми руками серії Disney розвиває допитливість, мислення, уяву, спостережливість. Простий комплект знайомить дітей з наукою в розважальній та наочній формі, викликає цікавість дітей до вивчення наук, може закласти основу вибору професії.
У комплекті
Три ракети, помпове встановлення з 3 частин, підставка для помпи, трубка, тримач трубки, тематичні наклейки. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06215 |
| Вага | 0.07 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 30 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 4893156062154 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴




