Набір для творчості Розфарбуй чашку Тачки Disney 4M сподобається дітям 5-7 років, особливо шанувальникам цього діснеївського мультфільму. У комплекті чашка з двох частин, різнобарвні фломастери та вкладки-розмальовки із зображенням героїв мультика — Блискавка Макквін та інші.
Розфарбуйте малюнок з улюбленими персонажами та вставте картинку між білою та прозорою частиною чашки. Вкладка легко виймається для заміни на іншу або миття пластикової чашки.
Заняття з набором від бренда 4M серії Disney здатне розвинути художні навички, творчі здібності, креативність, уяву. Діти дошкільного віку також потренують моторику рук, познайомляться з дизайном предметів побуту.
Батьки потішаться тому, що дитина менше часу проведе перед екраном. А нагодувати й напоїти його стане простіше з оригінальною хендмед-чашкою.
У комплекті:
— спеціальна чашка,
- 4 кольорових фломастери,
- 2 вкладки з малюнками для розфарбовування.
Розфарбуйте малюнок з улюбленими персонажами та вставте картинку між білою та прозорою частиною чашки. Вкладка легко виймається для заміни на іншу або миття пластикової чашки.
Заняття з набором від бренда 4M серії Disney здатне розвинути художні навички, творчі здібності, креативність, уяву. Діти дошкільного віку також потренують моторику рук, познайомляться з дизайном предметів побуту.
Батьки потішаться тому, що дитина менше часу проведе перед екраном. А нагодувати й напоїти його стане простіше з оригінальною хендмед-чашкою.
У комплекті:
— спеціальна чашка,
- 4 кольорових фломастери,
- 2 вкладки з малюнками для розфарбовування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Формат | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06208 |
| Вага | 0.19 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | папір, інші, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Disney |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156062086 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 624 636 ₴




